wrapper

Пятница, 03 марта 2017 14:25

Бойовики зірвали ремонтні роботи на ДФС

Оцените материал
(0 голосов)

Незаконні збройні формування ОРДО зірвали відновлювальні роботи на Донецькій фільтрувальній станції.

Про це повідомили у штабі АТО на сторінці Facebook.

"Сьогодні (3 березня – прим.ред.), для обстеження цього важливого об'єкту, Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ було здійснено запуск безпілотного літального апарата. Режим припинення вогню з боку української сторони дотримувався абсолютно, але о 08.46 безпілотний літальний апарат Спеціальної моніторингової місії було втрачено внаслідок обстрілу з боку незаконних збройних формувань ОРДО", - йдеться у повідомленні.

Унаслідок інциденту відновлювальні роботи було припинено, триває розслідування.

За даними штабу АТО, ремонтники здійснять ще одну спробу відновити роботу фільтрстанції у другій половині дня, якщо буде встановлено режим тиші в районі проведення робіт.

Окремо наголошується, що за останній тиждень це вже друга агресивна дія з боку терористів щодо представників СММ ОБСЄ, які здійснювали запуски безпілотних літальних апаратів.

"Це переконливо свідчить про наполегливі дії противника нейтралізувати можливості місії для виявлення реальних фактів порушення Мінських домовленостей", - додали у штабі.

Прочитано 266 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.