wrapper

Воскресенье, 05 марта 2017 23:23

На Волині посеред дня ледь не вкрали 4-річну дівчинку

Оцените материал
(0 голосов)

Жахлива історія трапилася 4 березня в Нововолинську. Невідомий чоловік намагався вкрасти 4-річну дівчинку серед білого дня на майдані Незалежності біля пам’ятника Шевченку, - повідомляє Радар.

Дитину врятувала лише пильність старшої сестрички.

Уляна Лац написала у соцмережі:

«До мене на роботу зайшов знайомий – тато двох дівчаток 4 та 10 років, розказав історію, яка сталась удень з його дівчатками.

Десь о 14-й годині, поки мама пішла до магазину, діти гуляли біля (пам'ятника - ред.) Тараса Шевченка.

До меншої дівчинки підійшов мужчина та хотів взяти її на руки зі словами: “Мама сказала, щоб я тебе привів додому”.

Старша дівчинка почала кричати: “Яка мама, як маму звати?” Цей мужчина почав метушитися, схопив дитину на руки і почав тікати.

Це побачили жінки, наробили галасу і почали наздоганяти. Він залишає цю дівчинку і втікає…

Жінка викликала поліцію, і як ви гадаєте? Звісно, наша доблесна поліція навіть не зреагувала і не приїхала на місце пригоди».

Прочитано 399 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.