wrapper

Понедельник, 06 марта 2017 10:27

У Луцьку хочуть заборонити побори до свят вчителям у школах

Оцените материал
(0 голосов)

У Луцьку з'вилася пропозиція про заборону збору коштів на подарунки вчителям і вихователям.

Відповідну ініціативу зареєстрував лучанин у Єдиній системі місцевих петицій.

За словами чоловіка, батьки, діти яких відвідують школу і дитячий садок регулярно здають кошти для покращення благоустрою свого навчального закладу.

"І з цим теоретично можна було б ще миритися з огляду на реалії", - пояснює автор петиції.

Однак Андрієві залишається незрозумілою традиція «скидатись» вчителю/вихователю на: перший дзвоник, останній дзвоник, день вчителя, 8 березня, день народження, Новий рік, випускний і т.д.

"І подарунки, чомусь, завжди зовсім не символічні. Доходить до того, що ці «педагоги» самі замовляють чим їх привітати. Чому можуть навчити ці люди дітей, якщо вони з раннього віку привчають їх до хабарництва і корупції?(з чим ми усі так активно боремось).

У жодній цивілізованій країні Європи(у яку ми так прагнемо) немає такої практики, навіть у сусідній Білорусії на державному рівні заборонено отримувати дороговартісні подарунки бюджетникам", - обурюється чоловік.

Тому він просить заборонити вчителям і вихователям приймати, а батькам дарувати подарунки, крім традиційного букету квітів та пропанує розвісити у кожному садочку/школі номер телефону за яким можна повідомити про факт корупції, а управлінню освіти всіляко сприяти викоріненню даних фактів.

Прочитано 329 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.