wrapper

Понедельник, 13 марта 2017 23:57

У Луцьку протести в ОДА

Оцените материал
(0 голосов)

Волинські активісти прибули до Волинської ОДА, де зустрілися з головою Володимиром Гунчиком, повідомляє Конкурент.

Причиною їхнього візиту стала інформація про розбитий, силами СБУ і спецпідрозділу поліції КОРД, редут на станції Кривий Торець.

Володимир Гунчик скасував свою поїздку до Києва та обговорив проблему по телефону з заступником голови Адміністрації Президента Віталієм Ковальчуком.

Згодом до ОДА прибули начальник управління СБУ в області Юрій Фелонюк та начальник головного управління Національної поліції в області Петро Шпига.

Активісти вимагають надати їм офіційну інформацію щодо ймовірних подій на Сході. Голова ОДА запропонував заспокоїтися та дозволити йому дістати інформації.

Прочитано 374 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.