wrapper

Вторник, 15 августа 2017 21:30

В одному з районів Харкова запровадили карантин через скаженого кота

Оцените материал
(0 голосов)

 В Основ'янському районі Харкова було запроваджено карантин через сказ. Про це інформує прес-служба Харківської міської ради із посиланням на міське управління Держпродспоживслужби.

Кілька днів тому господарі приватного будинку по вул. Великій Жихарській виявили у свого 5-місячного кота сильну слинотечу і боязнь світла. Тварина також завдала травми мешканцеві будинку, а в ніч проти 12 серпня кіт загинув. Лабораторне дослідження підтвердило захворювання тварини на сказ.

Тому згідно з рішенням головного держінспектора ветеринарної медицини в Харкові, на території Основ'янського району були встановлені карантинні обмеження на пров. Маршака, вул. Маршака, вул. Томській, вул. Кіквідзе, вул. Нечуй-Левицького.

 Наразі там ветеринари проводять подворову вакцинацію домашніх тварин проти сказу. 

Джерело

Прочитано 1247 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.