wrapper

Понедельник, 14 ноября 2016 19:07

У Києві зник офіцер ФСБ, що перейшов на бік України (ФОТО, ВІДЕО)

Оцените материал
(0 голосов)

До столичних правоохоронців звернулися друзі і знайомі Іллі Богданова та повідомили про те, що в останній раз спілкувалися з ним 12 листопада 2016 року. З тих пір на зв'язок він не виходить і його місцезнаходження невідомо, повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

У минулому Ілля Богданов був кадровим офіцером ФСБ, а в 2014 році перейшов на бік України.

PM442image002

За фактом зникнення чоловіка розпочато кримінальне провадження за ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України. Проводяться оперативно-розшукові заходи щодо розшуку безвісти зниклого.

Якщо ви маєте інформацію про місцезнаходження Іллі Олександровича Богданова, правоохоронці просять звертатись за телефоном 102.

Прочитано 331 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.