wrapper

Четверг, 01 декабря 2016 15:32

В Ужгороді горить СІЗО

Оцените материал
(0 голосов)

Сьогодні в обласному центрі Закарпаття зайнялася будівля СІЗО, горить дах. Наразі там працюють пожежники та рятувальники - загалом 11 машин техніки та 40 чоловік особового складу.

Про це повідомляє в прес-служба ДСНС в області.

«Постраждалих та загиблих немає, усіх затриманих, що перебували в СІЗО, вивезли, 9 чоловік довелося евакуйовувати. Усі вони доставлені в безпечне місце. Наразі рятувальники із пожежниками працюють над локалізацією пожежі. У гасінні задіяні загалом 11 одиниць рятувальної техніки з міста та району, працюють 40 чоловік особового складу», - повідомила Наталія Батир, керівник прес-служби УДСНС в Закарпатській області.

Поки що про причини пожежі нічого сказати не можна - деталі стануть відомі згодом, коли на місці попрацюють слідчі.

Прочитано 304 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.