wrapper

Понедельник, 27 февраля 2017 16:55

У Краматорську жінка разом з 9-річною дитиною двоє діб жила у під'їзді

Оцените материал
(0 голосов)

У Краматорську Донецької області 34-річна жінка та її 9-річна донька дві доби ночували у під'їзді.

Як повідомляє прес-служба поліції міста, виявилося, що рік тому родичі колишнього чоловіка жінки вигнали її з дитиною із помешкання. Майже рік мати та її донька жили у випадкових знайомих, доки і ті не вигнали їх. Жінка не мала ані грошей, ані роботи, ані житла, і так вона з дитиною опинилася на вулиці.

У школі, яку відвідувала дівчинка, вчителька звернула увагу на її неохайний вигляд. Під час розмови дитина зазналася, що дві доби живе у під'їзді. До школи негайно викликали матір та співробітників поліції. Жінка раніше в поле зору соціальних служб, ані правоохоронців не потрапляла і не зловживає спиртним.

Правоохоронці разом із співробітниками Служби у справах дітей допомогли родині знайти тимчасовий притулок: деякий час вони житимуть у реабілітаційному центрі. Наразі вирішується питання про спрямування їх до спеціального центру матері та дитини у сусідньому місті Дружківка. Там жінці допоможуть відновити втрачені документи та влаштуватися на роботу.

Прочитано 324 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.