wrapper

Суббота, 12 ноября 2016 23:47

Філарет про жителів Донбасу: Свою провину мають відкупить стражданнями і кров'ю (ВІДЕО)

Оцените материал
(0 голосов)

Глава УПЦ КП патріарх Філарет (Денисенко) під час виступу перед жителями "української частини "Донецької області" заявив, що жителі донбасу самі винні в своїх стражданнях, оскільки голосували на референдумі за федералізацію, а тому свою провину мають відкупить стражданнями та кров'ю.

"І не треба думати, що населення Донбасу не винне в цих стражданнях. Винне. І свою провину має відкупить стражданнями і кров'ю. Голосували на референдумі за федералізацію? Голосували. Згрішили? Згрішили. Ось це наслідок цього гріха» - заявив глава УПЦ КП патріарх Філарет.

Прочитано 1440 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.