wrapper

Понедельник, 21 ноября 2016 13:22

"Залізний трон Сходу" продали за 150 тисяч гривень (ВІДЕО)

Оцените материал
(0 голосов)

«Залізний трон» зі зброї та розірваних снарядів, створену волонтерами копію трону з популярного серіалу «Гра престолів», на інтернет-аукціоні придбав житель Запоріжжя за 150 тисяч гривень, передає Радіо Свобода. Торги тривали тиждень, з 14 до 21 листопада, в онлайн-режимі.

«150 тисяч, але це буде не грошима. Цю суму дала людина з Запоріжжя. В еквіваленті можемо допомогти більше: зможемо, окрім двох тепловізорів, придбати ще й машину. Ми не розголошуємо ім’я покупця – він не хоче. Це запорізький бізнесмен. Поки ми не обговорювали, куди нам перевозити трон і де він стоятиме. Сьогодні останній день, коли з ним можна буде сфотографуватися біля облдержадміністрації», – розповів один із координаторів торгів Тарас Білка.

Усього ж, за словами організаторів аукціону, вони отримали понад 30 пропозицій від потенційних покупців з України, Польщі та Чехії.

Всі зібрані від аукціону гроші підуть на допомогу бійцям АТО.

19 листопада волонтери привезли трон з зони АТО та встановили біля Запорізької ОДА. Місцеві жителі охоче фотографуються на фоні трону та несуть до нього квіти.

Прочитано 351 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.