wrapper

Вторник, 25 апреля 2017 17:55

Під час проведення Євробачення – 2017 буде посилено інформування громадян про проблему торгівлі людьми

Оцените материал
(0 голосов)

Як повідомляється на сайті Мінсоцполітики України, 24 квітня 2017 року за ініціативи Міністерства соціальної політики відбулося чергове засідання робочої групи у сфері протидії торгівлі людьми.

У зібранні взяли участь представники Мінсоцполітики, Мінінфраструктури, Національної поліції, Служби безпеки України, Адміністрації Держприкордонслужби, ОКПП „Київ”, ДП «Міжнародний аеропорт „Бориспіль” , Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, міжнародних організацій.

 „На сьогодні основним завданням Мінсоцполітики у боротьбі з торгівлею людьми є проведення інформаційної кампанії до Євробачення - 2017”, - заявила заступник Міністра соціальної політики Наталія Федорович. Зокрема, за її словами, буде посилено інформування громадян про проблему торгівлі людьми в місцях перетину державного кордону під час проведення пісенного конкурсу.

З метою убезпечення іноземних гостей від торгівлі людьми та недопущення здійснення ними торгівлі людьми на території України Мінсоцполітики планує поширити інформаційну продукцію, спеціально розроблену до Євробачення – 2017, через міжнародні аеропорти Бориспіль, Жуляни та інші пункти пропуску через державний кордон.

 Також Наталія Федорович поінформувала, що Мінсоцполітики у співпраці з міжнародними організаціями розроблено листівку до Євробачення – 2017, основною метою якої є убезпечення іноземних громадян від торгівлі людьми на території України, інформування про основні ризики та небезпеку явища торгівлі людьми.

Дивіться: http://www.msp.gov.ua/news/13040.html

Прочитано 491 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.