wrapper

Пятница, 10 марта 2017 14:55

В Дніпрі пограбували організацію ветеранів АТО

Оцените материал
(0 голосов)

В Дніпрі пограбували організацію ветеранів АТО. Викрали грощі, документи, нетбук. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомляє Олег Шарко.

"Сьогодні вночі зламали офіс ГО "Щит-Дніпро" Добровольческое підрозділ волонтерів та ветеранів АТО. Вкрали документи, гроші і робочий нетбук Samsung" - пише Шарко.

«Да я все розумію. Крім одного, як можна красти у тих, хто допомагає бійцям, які воюють на передовій, пораненим! Вони ж захищають всіх нас!

У мене прохання до всіх небайдужих. Ось фото вкраденого нетбука — загляньте в найближчий ломбард або скупку, якщо побачите там подібний — зробіть фото і кидайте в групу. Спробуємо знайти і покарати зловмисників», — написав він.

Олег Шарко зазначив, що на нетбуці було багато унікальних фотографій з зони АТО.

За його словами, документи вже знайшлись. Незнайомий чоловік знайшов їх на Вокзальній площі. Зателефонував на повернув не взявши винагороди.

Прочитано 40 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.