wrapper

Воскресенье, 12 марта 2017 16:56

У Британії ротвейлер відчинив двері лікарям для господаря, який знепритомнів

Оцените материал
(0 голосов)

У Британії ротвейлер на прізвисько Меган врятувала життя своєму 32-річному господареві Гері Грегорі. Про це повідомляє maximum.fm.

Чоловікові раптово стало недобре і він встиг викликати "швидку", але потім знепритомнів. Собака самостійно змогла відчинити двері лікарям. Медики розповіли, що вони стукали в двері пацієнта і були вкрай здивовані, коли їм відчинив чорний ротвейлер. Меган зуміла натиснути дверну ручку, впустивши лікарів всередину.  

У той час, як пес відчинив двері, дві інші собаки облизували його обличчя, намагаючись привести до тями. Таким чином домашні улюбленці врятували життя свого господаря.  

У клініці встановили причину раптового погіршення самопочуття чоловіка: у нього почалося внутрішня кровотеча.

Британець провів у лікарні кілька днів і повернувся додому.

Прочитано 45 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.