wrapper

Среда, 30 августа 2017 12:04

Українці вже сьогодні можуть скористатися накопичувальним рівнем пенсійного забезпечення

Оцените материал
(0 голосов)

Про це заступник Міністра соціальної політики Микола Шамбір України заявив у ефірі телеканалу “Еспресо”.

За його словами, чинне законодавство передбачає три рівні пенсійного забепечення: солідарний, обов’язковий та добровільний накопичувальний рівні. Станом на сьогодні реально працюють перший та третій рівні, тобто вже зараз громадяни можуть отримувати пенсію з двох джерел – солідарної системи та добровільного накопичувального рівня.

“Відповідно до чинного законодавства кожен громадянин може обрати пенсійний фонд та робити заощадження. Крім того, у майбутньому буде реалізовано обов’язковий накопичувальний рівень, який дозволить диверсифікувати джерела пенсійного забезпечення людей та збільшить розмір пенсійних виплат”, - заявив Микола Шамбір.

Варто зазначити, що обов’язкові внески до солідарної системи пенсійного забезпечення відраховуються не із зарплати працівників, а сплачуються працедавцем, у відсотковій відповідності до розміру заробітної плати.

Джерело

Прочитано 1672 раз

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.