wrapper

Суббота, 16 сентября 2017 14:10

Аліна Слуцька: "Я мрію дожити..." (відео)

Оцените материал
(0 голосов)

Киянка Аліна Слуцька, мати трьох дітей, потребує термінової пересадки кісткового мозку. Діагноз - мієлодиспластичний синдром, рефракторна анемія

22 роки тому жінка вилікувала рак крові. І от знову має боротися за життя. Врятувати її може тільки трансплантація кісткового мозку від нерідного донора. Зараз жінка приймає високі дози препаратів штучної крові, які підтримують її життя, але не лікують. Кістковий мозок став давати ще більші збої. Шанс вижити з кожним днем зменшується. Близьких і рідних в сім'ї немає. Діти можуть залишитися сиротами.

- Я була шокована, коли дізналася про хворобу. Після останніх пологів лікарі сказали, що в мене погані аналізи. У мене всі родичі померли, єдині рідні люди - це діти. Оббігала кабінети депутатів. Вони дивилися в очі і обіцяли, що допоможуть, а в результаті я сама залишилася з бідою, - каже Аліна. - я повинна боротися за своє життя до останнього подиху заради дітей. Їх у мене троє (14, 8 і 2 років). я хочу вижити заради них. Також хочу ще послужити людям. Я лікар-реабілітолог спинномозкових травм і ДЦП.

Більше року жінка збирала гроші для пересадки кісткового мозку в Туреччині, але в останній момент донор відмовився. На сьогодні операцію з пересадки кісткового мозку Аліні взялися зробити у Вільнюсі, де жінка пройшла вже обстеження.

- У мене нікого немає з рідних, крім трьох дітей, які дуже хочуть, щоб я жила. По-дитячому своїми словами і молитвами підтримують мене кожен день, а їх щира любов дає мені надію і сили боротися з хворобою і не здаватися. Я дуже прошу, допоможіть мені усім світом і підтримайте мене з дітьми. Розумію, що я доросла і вже ніби як і пожила на цьому світі, але я не хочу, щоб мої діти залишилися сиротами, адже у них, крім мене, нікого немає, - каже Аліна.

А ще Аліна мріє написати книгу і відкрити безкоштовний реабілітаційний центр для діток з ДЦП. Допоможіть, будь ласка, їй та її дітлахам здійснити ці мрії. За кілька  днів (22 вересня) жінка має вилетіти у Вільнюс. Ось що Аліна написала 16 вересня на своїй сторінці в Фейсбуці:

„Дорогие мои друзья, знакомые и все кто читает этот пост, добрый день! 
У меня к Вам огромная просьба: помочь мне экстренно собрать 21000 гривен на медикаменты (Рекормон 3000 ЕД самый дорогой - 18284 грн 22 коп).  Осталось собрать 13 598 грн. Уже собрано 7 402 гривны. В клинике медикаментами меня обеспечивать не будут (в счет входят только анализы и подготовка к ТКМ), а до трасплантации я живу только на этих препаратах. Я должна вылететь в Вильнюс, имея средства на их покупку. Очень прошу Вас: помогите собрать нужную суумму.

Реквизиты для помощи: Карта ПриватБанка  4149 6258 1327 1226 Слуцкая Алина Леонидовна.

P.S. Хочу поблагодарить от всей души всех вас за поддержку и помощь, благодаря которой мы с Вами осилили оплату счета на обследование в 5000 ев

Прочитано 1153 раз
Другие материалы в этой категории: « Помогите спасти молодую маму Cудьба партизанки »

Про нас

Ми – команда проекту «Україна небайдужа» - волонтери та журналісти. Ми робимо цей проект без спонсорів та без політиків. Наша мета – зробити небайдужість державною політикою) Ми захищаємо та підтримуємо тих, хто в цьому потребує – хворих та слабких. Ми розповідаємо про сильних, які роблять добрі та корисні справи, не сподіваючись на підтримку влади. Наша країна має бути затишною та доброю для людей. І робити її такою мусить не влада, не політики, а ми – небайдужі громадяни.